دریافت فایل(پاورپوينت خودرو امداد و نجات)

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات18حجم2047/96 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 18 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش با توجه به بروز حوادث اخير جامعه سازمان آتش نشاني به فكر ارتقا دادن وساپاورپوينت خودرو امداد و نجات||دی بی42087801|dby40272805|پاورپوینت امداد و نجات,پاورپوینت امداد خودرو,پاورپوینت خودرو امداد و نجات,پاورپوینت در مورد امداد خودرو,پاورپوینت در مورد خودرو امداد و نجات,دانلود پاورپوینت خودرو امداد و نجات,دانلود پاورپوینت خودرو امدادو نجات,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوينت خودرو امداد و نجات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم2047/96 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته حسابداری در قالب 18 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

با توجه به بروز حوادث اخير جامعه سازمان آتش نشاني به فكر ارتقا دادن وسايل و تجهيزات سازمان آتش نشاني مي افتد و از اين رو اقدام به خريد خودرويي كه داراي كليه وسايل و تجهيزات مدرن مي باشد افتاد از اني رو اين سازمان ملي رفت و آمدهايي كه با ارگان شهرداري داشت و مذاكراتي كه با هم داشتند با در دست داشتن 150000000 تومان پول نقد و گرفتن 200000000 تومان ديگر وام از صندوق قرض الحسنه انصارالقائم توانستند خودرو را باقيمت تمام شده 350000000 تومان از يك نمايندگي انحصاري محصولات آتش نشاني كه در تهران است خريداري نمايند ضمناً قابل توجه است كه از اين خودرو امداد و نجات در داخل كشور دو دستگاه بيشتر وجود ندارد كه يكي در شهرستان آمل و ديگري متعلق به شهرستان نيشابور مي باشد.
تقريباً مي توان گفت 90% وسايل اين خودرو خارجي مي باشد كه از كشور آلمان شركت (لوكاست) مي باشد ضمناً نصب اين وسايل روي اين خودرو در داخل ايران توسط يك شركت به نام سنگين كار صنعت در تهران انجام گرفته است.

موتور پمپ كف كش و آب گودايو: اين دستگاه جهت كشيدن آب منازل (آب افتادگي داخل زيرزمين) يا هنگامي كه مشغول عمليات مهار آتش هستيم اين پمپ مي تواند با توجه به بودن آب و با كشيدن آب و انتقال آن به داخل منبع خودرو آب مورد نياز را جهت مهار آتش سوزي تأمين كند.


تيفور: كاربرد اين دستگاه كشيدن اجسامي مي باشد كه پايين سقوط كرده اند و داراي قدرت 3 تن و 5 تن مي باشد . انگشتر بر برقي: شكل ظاهري اين وسيله نقريباً شبيه چرخ سنگ مي باشد كه هنگام بريدن انگشتر در انگشت افراد مورد استفاده قرار مي گيرد تيغه اين دستگاه به صورت اتوماتيك است كه پس از بريدن انگشتر (تماس با گوشت دست)خاموش شده و به دست فرد آسيبي وارد نمي كند. اسپري همراه انگشتر: بعد از بريدن انگشتر با توجه به موقعيت ممكن است انگشت فرد دچار درد شده باشد

فهرست مطالب
مقدمه
خودرو امداد و نجات
وسايل و تجهيزات خودرو امداد و نجات
وسايل و تجهيزات اين خودرو شامل 220 مورد به شرح زير مي باشد
منابع


"